Artroskopinė kelio priekinių kryžminių raiščių operacija

Priekinis kryžminis raištis (PKR) – tai vienas iš svarbiausių kelio sąnario raiščių. Pagrindinė jo funkcija stabilizuoti kelio sąnarį. Po menisko plyšimo, pagal traumos dažnumą, priekinio kryžminio raiščio plyšimas yra antroje vietoje.

Traumuojant kelio sąnario raištį išgirstamas tarsi “pokštelėjimas”, sąnarys ištinsta, čiuopiant jaučiamas skausmas. Pacientas jaučia, kad traumuotas kelias tampa nestabilus, tarsi “kliba”. Diagnozei patvirtinti pacientas turi kreiptis pas ortopedus-traumatologus. Tik po klinikinio ištyrimo bei magnetinio rezonanso tyrimo (MRT) patvirtinama diagnozė.

Plyšęs ir negydomas kelio raištis vėliau gali sukelti kitų kelio sąnario struktūrų traumas, tokių kaip kelio menisko, kremzlės pažeidimus, tap pat padidina kelio artrozės rizika. Fiziškai aktyviems pacientams, kuomet konservatyvus gydymas yra neefektyvus, rekomenduojama atlikti priekinio kryžminio raiščio rekonstrukcijos operaciją. Tai daroma artroskopo pagalba (mažais pjūviais).

* Dienos chirurgijos paslaugų bazinę kainą kompensuoja TLK. Nurodyta kaina tai yra priemoka už komfortą (turint gydytojo siuntimą, forma Nr. 027/a).

Būtina registracija.

Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
udemy paid course free download
download karbonn firmware
Download WordPress Themes Free
udemy paid course free download