Apie mus

featured.fw_

Spręskite apie savo sveikatą iš to, kaip jus džiugina rytas ir pavasaris. H. D. Toras.

sutvarkyta1_3_4Leiskite pasveikinti jus atvykus į mūsų kliniką. Tikimės, kad įvertinsite jaukią, ramią ir draugišką aplinką, kurioje mes stengiamės suteikti aukščiausios kokybės medicinos paslaugas. Pasistengėme, kad pas mus jūs ne tik greičiau sveiktumėte, bet ir pasitikėtumėte mūsų gydytojais, pajustumėte iš medicinos personalo sklindančią pagarbą ir šilumą.
Baltijos ir Amerikos klinikos veiklos filosofija pagrįsta ilgalaikiais bei šiltais santykiais, profesionalumu ir itin aukšta darbuotojų kvalifikacija. Draugiškas ryšys su kiekvienu iš Jūsų, įsiklausymas ir tarpusavio pasitikėjimas – tai, kuo didžiuojamės, kuo gyvename ir džiaugiamės kasdien.
Klinikoje siūlomas platus chirurgijos, terapijos bei reabilitacijos paslaugų spektras, ambulatorinė pacientų priežiūra, stacionarinis gydymas.
Kvalifikuotas mūsų klinikos kolektyvas dirba pagal pažangiausias metodikas, todėl teikiamos tik kokybiškos medicinos paslaugos. Mūsų gydytojai – savo srities lyderiai, puikūs specialistai, nuolat tobulėjantys ir gebantys pritaikyti pažangiausias medicinos technologijas. O mūsų slaugos personalo dėka pasijausite tiesiog saugiai ir patogiai. Viliamės, kad mūsų klinikoje maloniai praleisite laiką ir greitai pasveiksite.

 

Mūsų misija

Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika yra viena iš pirmaujančių privačių ligoninių Lietuvoje. Atitinkame  žmonių lūkesčius, o mūsų  teikiamos aukščiausios kokybės sveikatos  priežiūros paslaugos yra prieinamos.

Pagrindinis klinikos uždavinys – gerinti ir saugoti Jūsų sveikatą. Mes žinome, kad sveikatos būklę lemia profesionali medicinos priežiūra ir tinkama ligų prevencija, todėl esame pasiruošę greitai bei efektyviai spręsti Jūsų medicinines problemas ir gerinti sveikatą, profilaktiškai apžiūrėti, šviesti bei rekomenduoti. Mes įsipareigojame tapti tikrais Jūsų geros sveikatos partneriais.

Turime profesionalių šeimos gydytojų komandą ir efektyviai koordinuotą personalą, esame pajėgūs Jums ir Jūsų šeimai suteikti pilnavertę priežiūrą ligos metu bei bendrosios sveikatos stiprinimo klausimais. Teikiame visapuses paslaugas, todėl  galime atitikti kiekvieno paciento poreikius.

Profesionalumas

Mes siekiame pranokti lūkesčius.

Pagarba

Mes gerbiame ir paisome kiekvieno žmogaus interesų.

Komandinis darbas

Dirbdami kartu ir įsiklausydami vieni į kitus, mes pasiekiame geriausių rezultatų.

Saugumas

Mes rūpinamės savo teikiamų paslaugų saugumu ir saugia savo klientų bei personalo aplinka.

Novatoriškumas

Mes nuolat kūrybiškai geriname savo siūlomas paslaugas.

 

Mums rūpi Jūsų nuomonė

Mes siekiame būti pačiais geriausiais savo srityje, todėl Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi.  Jūsų atsiliepimai padeda mums tobulėti bei siekti užsibrėžtų tikslų.

Pasidalinkite savo vizito įspūdžiais su mumis el. p. info@bak.lt