Bendradarbiavimas su Šveicarijos kameninių ląstelių privačiu banku.

Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika, turinti 11-os metų patirtį nėščiųjų priežiūroje ir gimdymuose, žengė dar vieną žingsnį į priekį. Siūlome tėvams išskirtinę galimybę pasirūpinti vaikų ateitimi, išsaugant naujagimio virkštelės kraujo kamienines ląsteles, kurių potencialas dar nėra pilnai įgyvendintas.

Generalinė direktorė Inga Malinauskienė su kolegomis iš Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinikos apsilankė Šveicarijos kamieninių ląstelių banke (Swiss Stem Cell Bank) Lugane ir įvertinus kokybės standartus bei gydymo galimybes sudarė bendradarbiavimo sutartį su pirmu Šveicarijos privačiu banku virkštelės kraujo kamieninių ląstelių saugojimui.

Šiuo metu virkštelės kraujo kamieninės ląstelės yra naudojamos daugiau nei 80-čiai ligų gydyti, daugiausiai kraujo ligoms (leukemijai, Fanconi anemijai, Beta talasemijai, kai kuriems navikams, limfomoms, dauginei mielomai). Moksliniai tyrimai regeneracinės medicinos srityje yra taip pat pažengę į priekį šių ligų gydymui: cerebrinis paralyžius, pirmojo tipo diabetas, neišnešioto kūdikio ligos, autizmas, kardiologinės ligos, klausos praradimas, genų terapija genetinių patologijų turintiems pacientams.

Swiss Stem Cell Bank (SSCB) yra vienas iš 6-ių didžiausių virkštelės kraujo kamieninių ląstelių bankų Europoje ir neginčytinas lyderis Šveicarijos ir Italijos rinkose. 2012 metais SSCB gavo prestižinę FACT-NetCord akreditaciją ir tapo vienu iš 54-ių bankų šiuo metu akredituotų pasaulyje – iš kurių tik 7 yra privatūs. Dar vienas SSCB kokybės ir kompetencijos garantas yra sprendimas veikti griežtai prižiūrint Swissmedic, Šveicarijos federalinės agentūros, atsakingos už terapinių produktų kokybės ir saugos priežiūrą.

Šiandieniniai vaikai, taip pat ir pilnametystėje, turės galimybę pasinaudoti naujausiomis gydymo metodikomis naudojant virkštelės kraujo kamienines ląsteles.

 

JŪSŲ ATEITIS – MŪSŲ MISIJA!