COVID-19 tyrimai – tik nuo 15 EUR!

BALTIJOS IR AMERIKOS KLINIKA, vykdydama COVID-19 pandemijos prevenciją, kviečia pasirūpinti savo sveikata ir pasinaudoti specialiu mūsų pasiūlymu išsitirti!

Mūsų klinikoje atliekamami šie COVID-19 tyrimai:

 • Greitasis COVID-19 antikūnų tyrimas
  Jis parodo ar esate persirgę koronaviruso infekcija ir ar yra Jums susiformavęs imunitetas. Taip pat šis tyrimas tinka žmonėms, jaučiantiems ryškius koronaviruso infekcijai būdingus klinikinius požymius, tačiau pakartotiniai tyrimai (PGR metodu) yra neigiami.  
  Tyrimas atliekamas paimant iš paciento piršto kraują ir atsakymas jau būna aiškus po 10-15 min.
  Tyrimo kaina – tik 15 EUR
 • COVID-19 tyrimas PGR metodu
  Šis tyrimas atliekamas siekiant nustatyti ar žmogus serga COVID-19 virusu. Taip pat šis tyrimas atliekams prieš vykstant į užsienio šalis, kuriose būtina pateikti neigiamą šio tyrimo atsakymą ir jį pagrindžiantį sertifikatą.
  Šį sertifikatą anglų kalba išduodame kartu su tyrimo atsakymu. Tyrimas atliekamas paimant mėginį iš paciento nosiaryklės ir gerklės. Atsakymas būna aiškus per 24 val.
  Tyrimo kaina – 95 EUR
  Tyrimo kaina su sertifikatu – 115 EUR
 • Vienas tyrimas – 4 atsakymai!
  Kombinuotas keturių virusinių infekcijų tyrimas PGR metodu – pats tinkamiausias šiuo metu, nes vieno tyrimo metu galima nustatyti net keturis panašią simptomatiką sukeliančius virusus: COVID-19 virusą, gripo A tipo virusą, gripo B tipo virusą, respiracinį sincitinį virusą (RSV).
  Tyrimas atliekamas paimant mėginį iš paciento nosiaryklės ir gerklės. Atsakymas pateikimas per 24 val.
  Tyrimo kaina – 115 EUR

Daugiau informacijos ir registracija tel. + 370 5 234 2020 arba el. p. info@bak.lt