„ImuPro“ testas – ypač išsamus maisto netoleravimo tyrimas

Maisto netoleravimo testas „ImuPro“ – tai lėtinės alergijos maistui (III tipo) tyrimas iš kraujo, kurio metu nustatomi imunoglobulinai G (IgG).

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad IgG su maisto medžiagomis sudaro imuninius kompleksus, kurie, susikaupę kurioje nors organizmo vietoje, gali sukelti įvairius simptomus, pvz., virškinimo sutrikimus (nuolatinis pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas ar viduriavimas, dirgliosios žarnos sindromas), galvos skausmus (net migreną), odos pažeidimus (spuogai, bėrimai), lėtinį nuovargį, silpnumą, nemigą ir t.t.

 „ImuPro“ tyrimas ištiria IgG kiekį kraujyje konkretiems maisto produktams. Šiuo tyrimu patikrinama nuo 22 iki 270 maisto produktų, kurių jūsų organizmas gali netoleruoti.

Atlikę „ImuPro“ tyrimus, laikydamiesi gydymo rekomendacijų, iš savo organizmo galite pašalinti kenksmingus produktus. Nustebsite, kaip pagerės jūsų sveikata ir bendra savijauta, tapsite žvalūs ir darbingi.

„ImuPro“ tyrimas yra gerai žinomas vokiečių produktas ir vienas iš rinkos lyderių pasaulyje. Vokietijoje šis tyrimas atliekamas nuo 2000-ųjų metų. Pasaulyje šis tyrimas sėkmingai atliekamas daugiau nei 40 šalių.

„ImuPro“ tyrimu iš kraujo ištiriama organizmo reakcija į maisto produktus, kurių nevartojant  galima greitai atsikratyti nuolat varginančių sveikatos, odos, virškinimo, antsvorio problemų ir pagerinti bendrą organizmo būklę be didelių pastangų.

 

Nevartojant netoleruojamų maisto produktų, vos per kelias savaites matomi ryškūs sveikatos pokyčiai.

„ImuPro“ tyrimui imamas veninis kraujas. Prieš atliekant tyrimą nebūtina specialiai pasiruošti – galima valgyti, gerti, naudoti kosmetiką, vartoti medikamentus. Tyrimo rezultatams tai įtakos neturės.

„ImuPro“  galima atlikti vaikams nuo 2 metų amžiaus. Jei kūdikis maitinamas mamos pienu iki 1 metų, tuomet vaiko organizme antikūnai išlieka iki 3 metų, todėl užtenka tyrimą atlikti tik mamai.

Pasirinkimai

„ImuPro Screen“ (22 pagrindiniai maisto produktai) – 145 EUR

„ImuPro Basic“ (90 maisto produktų)  – 395 EUR

„ImuPro Complete“ (270 maisto produktų + Candida)  – 475 EUR

 

Kartu su netoleruojamų maisto produktų sąrašu gausite mitybos rekomendacijas ir pagal atsakymo rezultatus sudarytą receptų rinkinį (tik su „ImuPro Complete“). Taip pat galima dietologo konsultacija, per kurią aptariami rezultatai ir tolimesnė mitybos strategija.

 

Individualių mitybos rekomendacijų sudarymas 7 d. 75,00
7 dienų mitybos plano sudarymas 105,00
7 dienų mitybos plano sudarymas (anglų kalba) 150,00