Išskirtinė KOABLIACIJOS plazma technologija.

Minimalios invazijos, žemos temperatūros technologija efektyviai disekcijai ir audinių pašalinimui, KOABLIACIJOS technologija yra ideali tokioms LOR procedūroms kaip tonzilektomija, adenoidektomija, hipertrofuotų nosies kriauklių chirurginis sutraukimas, gerklų polipektomija, knarkimo gydymas, minkštojo gomurio ir sinusų chirurgija.

Kobliacijos terminas reiškia: „kontroliuojama abliacija“. Tai yra ne šilumos veikiamas, o cheminis procesas. Patentuota bipolinės KOABLIACIJOS plazma technologija sukuria kontroliuojamą, stabilų plazmos lauką. Plazmos laukas yra tik 100-200 mikronų storio (žmogaus plaukas yra apytikriai 100 mikronų storio). Plazmos aktyvuotos dalelės turi pakankamai energijos tam, kad suardytų molekulines jungtis audiniuose, taip įgalindamos atidalinti audinius. Tokiu būdu santykinai žemoje temperatūroje tiksliai pašalinami tik tie audiniai kuriuos yra norima pašalinti, o aplinkiniai minkštieji audiniai tik minimaliai termiškai pažeidžiami ⃰. Plazmos susiformavimas ir elektrodo gebėjimas tinkamai kobliuoti ir koaguliuoti audinius priklauso nuo daugybės labai svarbių konstrukcijos ypatybių.

Baltijos ir Amerikos klinikoje teikiamos aukščiausio lygio otorinolaringologijos paslaugos suaugusiems ir vaikams. Per metus gydoma virš 600 pacientų, atliekama daug įvairių operacijų. Įrengtos dvi modernios operacinės.  Ligų diagnostikai bei gydymui naudojami modernūs endoskopai, mikroskopai, radiodažnuminės koabliacijos įranga.

Nosies, nosiaryklės, gerklų apžiūrai naudojamas lankstus fibroskopas. Ausų ligų diagnostikai – atliekama ribinė – viršribinė audiometrija, impedansometrija.

Kiekvienai operacijai naudojamas vienkartinis koabliacinis ir koaguliacinis elektrodas, kurio kaina pacientui 145 Eur.