Kūno kontūravimas – riebalų nusiurbimas pilvo ir juosmens srityje

Grožio ir geros savijautos derinys paverčia žmogų laimingu, todėl Baltijos ir Amerikos klinikos terapijos ir chirurgijos specialistai yra pasirengę užtikrinti ir viena, ir kita!

Mūsų klinikos specialistai viena moderniausių pasaulyje ultragarse sistema VASER šalina riebalų sankaupas pilvo, juosmens, sėdmenų, šlaunų, kelių, rankų srityse, formuoja dailias kūno formas.

Riebalų nusiurbimas (lipoplastika) – viena dažniausių estetinių operacijų pasaulyje. Šios operacijos metu suformuojamas tobulas kūno kontūras.

Riebalų nusiurbimas ypač tinka toms moterims ir vyrams, kurių kūno svoris yra normalus, bet yra lokalios riebalų sankaupos. Dėl šių riebalų sankaupų kūnas atrodo neproporcingai. Kartais tai paveldima genetiškai, todėl tokiais riebalais labai sunku atsikratyti, nes nepadeda nei dietos, nei sportas. Vienintelis būdas efektyviai jas koreguoti –  riebalų nusiurbimas.

Ši operacija atliekama įvairaus amžiaus žmonėms. Ypač geri rezultatai pasiekiami tuomet, kai oda dar gali atstatyti savo tūrį, yra elastinga. Tada po operacijos ji proporcingai susitraukia.

Kūno kontūravimo ir riebalų nusiurbimo procedūrą atlieka Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai Giedrė STUNDŽAITĖ-BARŠAUSKIENĖ, Darius BAGDANAVIČIUS ir Nerijus JAKUTIS.

Į pasiūlymo kainą įskaičiuota:

  • gydytojo konsultacija prieš operaciją (konsultacijos metu bus suteikta informacija apie reikiamus tyrimus, operacijos eigą bei pooperacinį periodą),
  • dvi gydytojo apžiūros po operacijos, viena – po savaitės, antra  – po mėnesio,
  • vienas lovadienis su pusryčiais.

Papildomai kainuos:

  • priešoperaciniai tyrimai (būtinus priešoperacinius tyrimus pacientas gali atlikti kitoje medicinos įtaigoje ir turėti su savimi),
  • pooperacinis gydymas į kainą neįskaičiuojamas – pacientas papildomai įsigyja kompresinį drabužį  (6-8 savaitėms), medikamentus – individualiai, esant būtinybei (analgetikus, antibiotikus ir kt. vaistus);

Pasitikite pavasarį lengvai!