Lapkritį – dėmesys vyrų sveikatai.

Baltijos ir Amerikos klinika lapkričio mėnesį nusprendė daugiau dėmesio skirti vyrų sveikatai. Juk iš tiesų stipriajai lyčiai dažnai dėmesio, rūpesčio ir globos reikia daug daugiau nei moterims.

Daugeliui vyrų prostatos ligos – intymi erdvė, apie kurią jie vengia kalbėti, labai dėl to išgyvena, kenčia psichologinį diskomfortą. „Sveikata – ne viskas, tačiau be sveikatos viskas yra niekas“, – sakė Sokratas. Todėl medikai nenustoja raginti pacientus nebijoti urologo kabineto, o sulaukus 50-ties būtinai lankytis jame kartą per metus. Tik tada bus galima užbėgti ligoms už akių arba sėkmingai jas išgydyti.

Diagnostika nėra skausminga

Pagrindiniai tyrimai, kurie bus atlikti urologo kabinete, tai apklausa, fizinė paciento apžiūra, digitalinis-rektalinis tyrimas, kuris nėra skausmingas, bet labai svarbus ir daug ką pasakantis gydytojui.  Reikalui esant, pacientui gali būti atlikta echoskopija.  Taip pat gali būti atliktas šlapimo srovės greičio matavimas, transrektalinė prostatos echoskopija.

PSA testas – tai paprastas kraujo tyrimas, bet vienas svarbiausių ankstyvos prostatos vėžio diagnostikos tyrimų.

Visi tyrimai atliekami šiuolaikiška įranga, kuri yra moderni ir leidžia tiksliai nustatyti patologiją.

Iki gruodžio 1 d. siūlome:

Priešvėžinę prostatos ištyrimo programą (prostatos specifinis antigenas (PSA) ir lasvas PSA) tik už 51,79 Lt/15,00 eur arba Priešvėžinę vyrų ištyrimo programą (prostatos specifinis antigenas (PSA), lasvas PSA, CEA (karcinoembrioninis antigenas), CA 19-9 kasos vėžio žymuo) tik už 100,13 Lt/29,00 eur.