LIPOGEMS – INOVATYVI PAGALBA JŪSŲ SĄNARIAMS

Riebalinis audinys – natūraliam gijimo procesui palaikyti

LIPOGEMS – tai naujos kartos medicinos priemonė, skirta traumų, ligų, įgimtų defektų ar senėjimo pažeistų audinių apsaugai ir gijimo proceso optimizavimui, pasitelkiant riebalinio audinio gydomąsias galias. LIPOGEMS procedūroms metu paciento riebalinis audinys surenkamas, apdorojamas ir injekuojamas į pažeistą audinį (pvz. sąnarį). LIPOGEMS technologija gali būti naudojama ir gijimo procesui palaikyti bei atsigavimui po ortopedinių ar artroskopinių operacijų palengvinti.

Kaip LIPOGEMS veikia?

Terapijos metu iš paciento surenkamas riebalinis audinys, jis apdorojamas, išvalomas nuo uždegiminių ląstelių ir sušvirkščiamas į ligos pažeistą vietą. Riebalinės ląstelės nusėda ant pažeisto audinio, suteikia jam apsaugą ir skatina gijimo procesą.

Riebalinis audinys pasirenkamas neatsitiktinai, jame yra didelė koncentracija progenitorinių, stromos vaskuliarinės frakcijos ir atkuriamųjų ląstelių, kurios gali padėti apsaugoti pažeistą audinį, palaikyti bei optimizuoti natūralų gijimo procesą.

Kada naudojame LIPOGEMS technologija?

  • Kai sužalojimai ar sąnarių skausmai riboja įprastą gyvenimą ar fizinį aktyvumą.
  • Prireikus ortopedinės pagalbos, kuomet chirurginė intervencija negalima ir ieškoma minimalios invazijos alternatyva.

LIPOGEMS privalumai:

  • Tai greita ir nesudėtinga minimalios invazijos chirurginė procedūra (vidutiniškai užtrunka 1 valandą);
  • Vienos procedūros metu, LIPOGEMS priemonės pagalba išgautas ir apdorotas riebalines ląsteles galima injekuoti į keletą skirtingų kūno vietų;
  • Procedūrą galima atlikti su vietine arba bendrąja nejautra, tad pacientas išleidžiamas namo tą pačią arba kitą dieną (išskyrus tuos atvejus, kai pacientui reikalinga papildoma priežiūra);
  • Transplantacijai naudojamas paciento riebalinis audinys, todėl sumažinama atmetimo rizika;
  • LIPOGEMS technologija gali būti alternatyva tiems, kas išbandė kitas ortopedines priemones, nesulaukė teigiamo rezultato, tačiau dar nėra pasiryžę sudėtingoms chirurginėms procedūroms, pvz. sąnario keitimo operacijai.
  • Riebalinio audinio apdirbimui nėra naudojami jokie papildomi fermentai tik fiziologinis tirpalas, tad LIPOGEMS yra visiškai natūrali gydymo priemonė, be jokių cheminių priemaišų.
  • LIPOGEMS yra visiškai sandari ir sterili sistema, tad infekcijos rizika yra sumažinama iki minimumo.
  • LIPOGEMS  pagalba gaunamas audinio produktas išlaiko biologines natūralaus jungiamojo audinio savybes, o dėl ypač mažo frakcijų dydžio, jis gali būti sušvirkštas plonomis adatomis, minimaliai traumuojant pacientą.

Registruokitės gydytojo konsultacijai tel. +370 5 2342020.

Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
online free course
download micromax firmware
Premium WordPress Themes Download
udemy course download free