Moderniausias nosies chirurgijos instrumentas – mūsų klinikoje!

Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika – pirmoji Lietuvoje privati medicinos įstaiga, įsigijusi šeiverį (mikrodebraiderį), be kurio jau nebeįsivaizduojama pažangi šiuolaikinė nosies ir prienosinių ančių chirurgija.

„Tai modernus instrumentas, kuris atstoja keturis instrumentus vienu metu. Jis turi vakuumo sistemą ir specialius antgalius su besisukančiais ašmenimis, kurie nupjauna įsiurbto audinio gabalėlį. Šis instrumentas sutrumpina operaciją, sumažina kraujo netekimą ir padeda išoperuoti sunkiai pasiekiamas vietas nosyje, ančiuose ir nosiaryklėje. Be to, šis instrumentas tausoja sveikus nosies audinius“, – pasakojo gydytoja otorinolaringologė Donata Šukytė.

Minėtu šeiveriu klinikoje jau atliekamos nosies polipų, lėtinių sinusitų, nosies auglių šalinimo operacijos. Naudojant specialius antgalius galima preciziškai atlikti adenoidų pašalinimo ir tonzilių sumažinimo operacijas vaikams, apatinių nosies kriauklių plastiką.

Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos kilnikoje operacijas su šeiveriu atlieka gydytojai otorinolaringologai prof. Eugenijus Lesinskas, m. dr. Darius Rauba, Donata Šukytė, Svajūnas Balseris.