Pėdos pirmojo piršto iškrypimas.

Pėdos pirmojo piršto iškrypimas — dažna ir viena labiausiai paplitusių moterų pėdų deformacijų, be to, tai ne tik estetinė, bet ir ortopedinė problema, kurią spręsti būtina! Šiandien siūlome pėdos didžiojo piršto (Hallux valgus) operaciją su pagerinta slauga „Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinikoje” už ypatingą kainą.

Daugelis įvairaus amžiaus moterų susiduria su problema, kai į jokius batelius nebetelpa pėda, kurios didžiojo piršto kaulas yra išsikišęs. Teisingas šios subtilios problemos pavadinimas — ne išsikišęs pėdos kauliukas, o pėdos didžiojo piršto iškrypimas.
Kitaip į išorę iškrypęs pirštas dar vadinamas Hallux valgus deformacija. Nors daug kas įsivaizduoja, kad pirštai iškrypsta nuo įpročio avėti batelius aukštais kulniukais ar dėl plokščiapadystės, reikėtų žinoti — tai tėra mitas. Ši deformacija dažniausiai paveldima.
Jei ir Jus kamuoja ta pati problema, šios dienos pasiūlymas tikrai sudomins — rekomenduojame profesionaliai atliekamą pėdos didžiojo piršto (Hallux valgus) operaciją su pagerinta slauga.

Operacija rekomenduojama tada, kai gydant konservatyviai nesulaukiama norimo efekto arba deformacija yra gerokai pažengusi. Po operacijos daugumai pacientų kaulo deformacija ir skausmas išnyksta. Rezultatas nenuvils ir Jūsų!
Šios operacijos esmė — ištaisyti kaulų ašį, pašalinti kaulines išaugas ir atstatyti normalią sąnario funkciją. Didžiojo piršto iškrypimas yra pakankamai subtili problema, kurią reikia spręsti įvertinant kiekvieną pacientą individualiai. Todėl prieš operaciją pėda apžiūrima:
•išmatuojami kampai, kuriuos formuoja pėdos kaulai;
•nustatomas deformacijos laipsnis;
•parenkamas operacijos tipas — operacinės metodiką chirurgas pasirenka atsižvelgęs į paciento amžių, deformacijos lygį ir kaulo struktūrą.

Po operacijos paciento pėda sutvarstoma, 3—6 savaitėms jam parenkami specialūs batai. Vėliau leidžiama avėti įprastus batus, tačiau fizinis aktyvumas dar 8—12 savaičių yra ribojamas. Žinoma, tokie pooperaciniai nemalonumai kaip skausmas ir būtinybė riboti fizinį aktyvumą, yra neišvengiami. Nepaisant to, priklausomai nuo operacinės metodikos, per 3—6 mėnesius koja sugyja ir pacientas visiškai pasveiksta.
Jei ir Jūsų pėdos didysis pirštas iškrypęs, ruoškitės operacijai — bus išspręsta pėdas slėpti vertusi estetinė problema, svarbiausia, nebesidėvės padiniai pirštų sąnariai ir nekamuos skausmai.

Priemoka (370 Eur) galioja tik vienos kojos pėdos didžiojo piršto (Hallux valgus) operacijai su pagerinta slauga „Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinikoje” Vilniuje. Pasiūlymas galioja tik turintiems privalomąjį sveikatos draudimą (SoDra).