Dermatologijos ir plastinės chirurgijos centras

INDIVIDUALŪS GYDYMO METODAI – NUO KOSMETOLOGIJOS IKI LAZERIŲ CHIRURGIJOS 

Grožio ir geros savijautos derinys paverčia žmogų laimingu, todėl Baltijos ir Amerikos klinikos specialistai yra pasirengę užtikrinti ir viena, ir kita! Nors neretai sakoma, jog raukšlės veide byloja apie išmintį bei gyvenimo patirtį, vis dėlto dauguma žmonių, o ypatingai moterų, norėtų, kad bėgančio laiko požymiai būtų mažiau pastebimi aplinkinių akiai. Klinikoje siūlome įvairias dermatologines paslaugas, estetines ir lazerines procedūras, plastines operacijas.

Diagnozuojame ir gydome bakterines (paprastoji impetiga, folikulitai, furunkulas, karbunkulas, abscesas, rožė ir kt.), virusines (paprastoji ir juostinė pūslelinė, užkrečiamasis moliuskas, karpos ir kt.), grybelines, lėtines (dermatitą, žvynelinę) ligas, kontaktinius ir alerginius uždegimus, egzemas, dilgėlinę, odos gerybinius (karpų, papilomų, moliuskų, seborėjinių keratozių, keratomų, ksantelazmų, ir kt.), ikinavikinių ir navikinių darinių, apgamų diagnostika ir gydymas tradiciniais metodais, chirurginiu būdu, lazeriais. Odos gerybinių, ikinavikinių/navikinių darinių ir apgamų diagnostikataikant klasikinę dermatoskopiją, modernų skaitmeninį odos tyrimo metodą – kontaktinę siaskopiją bei histologinį audinių ištyrimą.

Siaskopija (spektrofotometrinė odos analizė ) – tai odos pigmentinių darinių neinvazyvus diagnostikos metodas, paremtas skirtingo ilgio šviesos spindulių bangų sąveika su melaninu, hemoglobinu ir kolagenu iki 2 mm odos gylio. Naudojantis šiuo metodu galima sukurti pigmentinių darinių duomenų bazę ir vykdyti jų kontrolę, t.y. stebėti kaip keičiasi apgamas per tam tikrą laiko tarpą (pvz. po metų). Tai greitas ir neskausmingas diagnostinis metodas, kurio metu gydytojas prideda prie odos darinio – apgamo – specialų prietaisą – sia-kamerą, o po kelių sekundžių kompiuterio ekrane jau matoma pigmentinio darinio vidinė struktūra, išmatuojamas hemoglobino, kolageno, odos pigmento melanino kiekis: paviršiniame sluoksnyje – epiderminis melaninas ir gilesniame odos lygyje – dermalinis melaninas.

Morfologinis odos ištyrimas – odos biopsija atliekama neaiškios dermatologinės diagnozės patikslinimui, odos ikinavikinių/navikinių darinių ir apgamų diagnostikai. Patikimas, nepavojingas, neskausmingas ir greitas tyrimo metodas, kurio metu specialiu vienkartiniu instrumentu išpjaunamas itin mažas odos gabaliukas. Atliekamas tais atvejais, kai įvertinus klinikinį odos ligos vaizdą ir atlikus klinikinius tyrimus diagnozė lieka neaiški.

Lazerinės dermatologinės procedūros:

Lazeriais šaliname nepageidaujamą plaukuotumą, pigmentines dėmes, kraujagyslinius darinius.

Plaukų šalinimas lazeriu yra švelnus ir beveik neskausmingas. Juo galima panaikinti tiek pavienius plaukelius, tarkim, nuo veido, dekolte, tiek didelius plaukų plotus – nuo kojų, nugaros, pilvo.

Vienu efektyviausių lazerių pasaulyje –  PhotoGenica V efektyviai gydome odos darinius, kurie atsiranda dėl kraujagyslinių įgimtų ar įgytų pakitimų: hemangiomas, įgimtus liepsninius  apgamus – vyno dėmes, veido ir kūno raudonį, paviršines odos kraujagysles, raudonus pooperacinius randus.

CO2 lazerio pagalba nuo odos paviršiaus šaliname apgamus, papilomas, bazaliomas, karpas, paviršinius gerybinius odos darinius.

Gilioms raukšlėms lyginti naudojame užpildus – botulino toksino ir hialurono rūgšties injekcijas. Botulino toksino injekcijas taikome ir kenčiantiems nuo padidinto prakaitavimo. Hialurono rūgštimi atstatome odos drėgmę ir elastingumą.

Atliekame įvairias veido ir kūno plastines-rekonstrukcines operacijas: nosies, pilvo sienos, viršutinių ir apatinių vokų, atlėpusių ausų, veido odos patempimo, krūtinės didinimo, pakėlimo ar mažinimo. Vieninteliai Lietuvoje viena moderniausių pasaulyje ultragarsine sistema VASER šaliname riebalų sankaupas pilvo, juosmens, sėdmenų, šlaunų, kelių, rankų srityse, formuojame dailias kūno formas.