Akušerijos centras

Vieninteliai privatūs gimdymo namai Lietuvoje! Jauki aplinka, profesionalų komanda, saugumas ir rūpestinga globa

Akimirka, kai kūdikis palieka  šiltą, tamsią, saugią erdvę ir atsiduria garsų, šviesos, svetimų žmonių  pilname pasaulyje yra begaliniai svarbi. Ir kūdikiui, ir mamai.

Mūsų klinikoje Jus pasitiks patyrusių specialistų komanda. Čia pajusite ypatingą šilumos ir rūpesčio kupiną atmosferą.

Klinika yra vienintelė privati ligoninė Lietuvoje, gimdymo paslaugas teikianti jau nuo 2005 metų. Patirtis, kurią turime ir aukštos kvalifikacijos specialistai užtikrina, kad Jūsų gimdymas bus saugus.

Siekiame būti lyderiais, todėl svarbiausias mūsų darbo principas – mamos ir vaiko saugumas, aukšto lygio medicinos pagalba, aiški, naudinga ir reikalinga informacija

Medikų komanda (akušeriai ginekologai, akušerės, anesteziologai-reanimatologai, operacinės sesutės, neonatologai) laukia Jūsų ir yra pasirengę padėti bet kuriuo paros metu. Atliekame Cezario pjūvio operaciją. Jei pageidausite, per gimdymą šalia gali būti vyras ar artimas giminaitis.

Klinikos operacinės ir intensyvios terapijos palata yra įrengtos pagal aukščiausius kokybės standartus.

Kiekvienai mūsų klinikos gimdyvei yra skiriama akušerė. Ji nuolat bus šalia Jūsų, padės apsiprasti su naujomis pareigomis, konsultuos, kaip prižiūrėti ir kaip maitinti naujagimį.

Būsimiesiems tėveliams dar iki gimdymo patariame suplanuoti keletą vizitų pas akušerę, kuri suteiks naudingos informacijos ir padės pasiruošti kūdikio atėjimui.

Siūlome specialią reabilitacijos programą nėščiosioms ir mamoms su kūdikiais. Atsipalaiduosite šiltame Reabilitacijos centro baseine, o  kineziterapeutas praves individualias mankštas.