Kojų venų operacijos

Kojų venų operacija lazeriu

Sėkmingam kojų venų gydymui – naujausios kartos lazeris „Biolitec Elves“

Lazeris – vienas progresyviausių išsiplėtusių kojų venų gydymo būdų. Tai gali atlikti tik kvalifikuotas kraujagyslių chirurgas, kuris tiria pacientą dvigubo skenavimo ultragarsu ir pats jo priežiūroje atlieka lazerinę operaciją. Tai labai svarbu, nes tradicinė chirurginė operacija yra atliekama be ultragarso kontrolės, ko pasekoje įvyksta daugiau komplikacijų, didesnis audinių traumavimas, skausmas po operacijos. Chirurginės operacijos metu veną tenka pašalinti, o lazerio pagalba ji švelniai ir saugiai uždaroma iš vidaus ir šalinti nėra būtina, kas leidžia netraumuoti aplinkinių audinių. Pacientas sveiksta greičiau ir atgauna gerą savijautą iš karto po operacijos.

Išsiplėtusios kojų venos gydomos naudojant naujausios kartos žiedinio šviesolaidžio operacinį lazerį “Biolitec ELVeS”. Tai itin progresyvus chirurginis gydymas, po kurio jau kitą dieną pacientas gyvena įprastu ritmu.

Injekcinė skleroterapija – venų varikozės gydymo metodas, kai pažeista kraujagyslė yra veikiama iš vidaus su vaistais. Pastaruoju metu Vakarų Europoje ir JAV šiuo būdu gydoma beveik pusė sergančiųjų. Šis gydymas užtrunka ilgiau, bet taip išvengiama lazerinės ar chirurginės operacijos.

Lazerinis gydymas tinka 90% atvejų. Net sunkiausiais atvejais, po atsivėrusių opų kojose, šis gydymas labai efektingas.