SĄNARIŲ GYDYMAS KAMIENINĖMIS LĄSTELĖMIS

Mokslininkai atrado, kad riebaliniame audinyje yra didelė koncentracija kamieninių (mezenchiminių) ląstelių. Didžiausia kamieninių ląstelių nauda yra jų gebėjimas skatinti pažeistų audinių gijimą ir ląstelių regeneraciją (atsistatymą).

Kamieninės ląstelės yra efektyviai naudojamos šiuolaikinėje ortopedijoje. Dėl regeneracijos ir audinio atstatymo savybių ši terapija gali būti taikoma gydant įvairias sporto traumas bei kremzlinio audinio pažeidimus: vidutinės bei pažengusios sąnario artrozės arba chondromoliacijos gydyme. Taip pat kamieninės ląstelės gali būti efektyviai naudojamos gydant artrito, degeneracinius stuburo, sausgyslių pakitimus.

 

LIPOCELL TECHNOLOGIJA

LIPOCELL technologijos dėka per unikalią membraną be mechaninio poveikio ir pažeidimo iš riebalinio audinio yra išgryninamos aktyvios kamieninės ląstelės. LIPOCELL technologijos procedūra atliekama sterilioje aplinkoje su pageidaujama anestezija, sedacija. LIPOCELL procedūros metu iš riebalinio audinio paimama 60-90 ml riebalų. Iš šio kiekio riebalų išgryninama apie 6-12 ml biologiškai aktyvių mezenchiminių ląstelių medžiagos. Suleidus tokias ląsteles į pažeistą sąnarį, stimuliuojamas audinių atsistatymas, efektyviai mažinamas uždegimas bei skausmas.

LIPOCELL TECHNOLOGIJOS PRIVALUMAI

Tai saugi chirurginė procedūra pacientui, kuri dėl biologinio suderinamumo nesukelia ląstelių atmetimo reakcijos. Procedūra trunka vos apie 1 valandą, o po procedūros pacientas dar tą pačią dieną gali grįžti prie įprasto kasdieninio gyvenimo. Procedūra taip pagerina sąnario funkciją. Pacientas nebejaučia sąnarių skausmo, jam grąžinama gyvenimo kokybė ir komfortas.

Ši procedūra – tai puiki alternatyva sudėtingoms chirurginėms sąnario protezavimo operacijoms.

Konsultacijai galite registruotis tel. +370 5 23 42020 arba el. p. info@bak.lt