Sportuokime sveikai bei atsakingai ir liepos 3 d. pasimatysime “Baltijos Amerikos Klinikos Trakų triatlone”.

Kviečiame profesionalius sportininkus ir mėgėjus išbandyti savo jėgas plaukimo, važiavimo dviračiu ir bėgimo rungtyse. Ši populiarėjanti sporto šaka pritraukia vis daugiau dėmesio, kas motyvuoja siekti ne tik gerų savo ar komandos rezultatų, bet ir smagiai praleisti laiką draugų ir kolegų būryje.

Profesionalius sportininkus ir aktyvų gyvenimo būdą propaguojančius asmenis kviečiame išbandyti savo jėgas triatlono varžybose, renkantis visą ar pusę olimpinės distancijos. Objektyviai įvertinkite savo jėgas prieš šias nemažai fizinių jėgų ir ištvermės reikalaujančias distancijas.

Sportininkus-mėgėjus, kurie dar šiais metais nesiryžta vieni dalyvauti triatlone, raginame kviesti draugus ar kolegas bei parodyti savo stipriąsias puses, įveikdami vieną iš triatlono rungčių! Komandinis darbas ir visapusiškas vienas kito palaikymas – sėkmės ir smagaus laiko praleidimo garantas.

Plaukime, važiuokime ir bėkime visi kartu liepos 3 d., juk drauge sportuoti smagiau! 

Renginio data: liepos 3 d., sekmadienis

Vieta: Trakai

 

Dėl dalyvavimo kreipkitės telefonu +37063806237 ar email: aiste.rakauskaite@bak.lt. Būdami generaliniu rėmėju galime pasiūlyti geresnes sąlygas.

 

Daugiau informacijos: http://trakutriatlonas.lt/