Unikalus nervų sistemos ištyrimas INSIGHT aparatu.

Pagrindinė priklausomybės ligų vara yra žmogaus nervinė įtampa, kuri ne visada gali būti ligos priežastis, kiek pasekmė. Dėka INSIGHT, mes galime matyti autonominės nervų sistemos funkcijos veiklą. Priklausomybės ligų gydyme INSIGHT tyrimas specialistui suteikia nepaprastai naudingos informacijos, nes leidžia tiksliai įžvelgti, kaip stipriai yra pažeista autonominė vegetacinė nervų sistema ir jos funkcijos, koks organizmo atsistatymo rezervas, ir sudirginimo laipsnis. Detalesnis diagnozavimas padeda tiksliau parinkti gydymo taktiką, o tai duoda geresnius gydymo rezultatus. Naudojant šį ne invazinį, bet tikslų testavimą, net kai pacientas vengia atskleisti, galima lengvai įžvelgti nesuvaldomo ar aukštos įtampos gyvenimo būdo pasekmes organizmui. Tyrimas trunka 5-7min, gali būti kartojamas kiekvieno gydymo seansu metu, tiek kartų kiek būtina, kartojant gydymą tol, kol tyrimo rodikliai pasieks normos ribą.

Be abejonės, jog daug racionaliau yra tikrintis profilaktiškai, kokios būklės yra jūsų nervinė sistema, tačiau jei pastebite padažnėjusį alkoholio vartojimą, planavimą ir norėjimą vartoti, negalite savarankiškai sumažinti suvartojamo kiekio, patartina kuo greičiau kreiptis į specialistus, nei tada kai liga jau būna pažengusi. Visada yra būtina išsiaiškinti priklausomybės priežastis, tačiau kai žmogus išreiškia stiprius fiziologinius simptomus, į ligą reikia atsižvelgti labai rimtai.

Priklausomybės ligos yra viena iš didžiausių šių laikų problema, todėl kad neigiamai paveikia ne tik alkoholį ar kitus svaigalus vartojantį žmogų, bet ir visą jo aplinką.